W ramach naszej działalności oferujemy Państwu:

Radiografia cyfrowa to możliwość uzyskania obrazu rtg na monitorze komputera bez konieczności użycia klasycznego filmu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii zdjęcie wyświetlane jest natychmiastowo, bez przeprowadzania procesów chemicznych. Jedną z najważniejszych zalet radiografii cyfrowej, wynikająca z wysokiej czułości, jest redukcja nawet do 80-90% dawki promieniowania, jaką otrzymuje pacjent. W naszej praktyce wykonujemy zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne, zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych, zdjęcia zatok oraz zdjęcia pojedynczych zębów.

Radiografia cyfrowa

Stomatologia zachowawcza to dział stomatologii zajmujący się profilaktyką i leczeniem naturalnego uzębienia (jego zachowaniem). W ramach naszych usług oferujemy Państwu zabiegi leczenia i odbudowy zębów, zabiegi lakowania i lakierowania zębów, leczenie endodontyczne (kanałowe).

Radiografia cyfrowa

Ortodoncja to dziedzina stomatologii, która zajmuje się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Do leczenia wykorzystujemy aparaty ortodontyczne stałe i ruchome.

Radiografia cyfrowa

Protetyka czyli odtwarzanie brakujących zębów uzupełnieniami ruchomymi lub stałymi.

Radiografia cyfrowa

Chirurgia stomatologiczna, w tym: proste ekstrakcje, zabiegi usuwania zębów zatrzymanych, zabiegi przygotowujące do leczenia protetycznego, zabiegi na przyzębiu(plastyka wędzideł wargi i języka), implantologia-długoczasowe uzupełnianie braków zębów poprzez wszczepienie do kości śrub zastępujących utracone korzenie zębów.

Radiografia cyfrowa